Děkujeme všem, kdo i ve výživném červencovém slejváku dorazili na palubu. Doufáme, že vám už všechny nasbírané vizitky na budoucí partnery oschly a vy jste v přípravách svých projektů pokročili zase o kus dál. 

Letos se nás na palubě sešlo bez mála čtyři sta a to už je slušné zastoupení českého byznysu a nezisku na jednom místě. Všichni lidé přišli na loď proto, že nikde jinde se na konci července nedá potkat tak vysoká koncentrace hybatelů společenských změn, jako právě na smíchovské náplavce. Byla by tedy škoda nevyužít takové příležitosti k navázání nových kontaktů, prohloubení stávající spolupráce a posunutí společensky prospěšných projektů do další fáze. Těší nás, že můžeme být už pátým rokem organizátorem akce, která dává smysl.

Inspirace kam se podíváš

Každý, kdo na palubu dorazil, si mohl poslechnout zajímavé postřehy tří hlavních hostů - Václava Muchny, šéfa Y Soft Corporation, Pieta Colruyta, podnikatele a zakladatele fondu SI2 Fond a v neposlední řadě evropské ředitelky Ashoka Marie Ringler.

V podpalubí pak byla k vidění fotografická výstava osmi vybraných dvojic, na jejichž příkladech jsme se snažili ukázat nekonečné možnosti podob spolupráce firmy a společensky prospěšné organizace. Nedostatkem inspirativních lidí a podnětů tahle loď určitě netrpěla a doufáme, že každý, kdo se na palubě mihnul, si z ní něco málo odnesl. 

Spolupráce k nezaplacení

Akce Na jedné lodi by nevznikla bez spolupráce s celou řadou skvělých lidí a organizací. Děkujeme všem, kteří naší plavbu podporují.

 

Vlnka textový předěl

 

FOTOGALERIE Z AKCE