Abychom si byli jistí, že to jediné, čím se mohou účastníci nakazit je inspirace, vypluli jsme letos na online vlně. Příklady úspěšné mezisektorové spolupráce s námi na dálku sdílel Zdeněk Slejška, Martina Bodnárová a Radek Hábl.

Na jedne lodi 2020

Cílem naší plavby je otevírat příležitosti pro zapojování byznysu do systémových řešení společenských problémů. A proto, aby naše spolupráce nešla brzy ke dnu, pozvali jsme k diskuzi i Šimona Pánka, který se s námi o své dlouholeté zkušenosti s rozvojem spolupráce napříč sektory podělil.

Letos jsme také nehráli na „byznys a nezisk“. Více jak 400 přihlášených se jednoduše rozdělilo podle toho, zdali přímo pracují na společensky prospěšných projektech, nebo je chtějí jakkoliv podpořit. Jak poznamenala Pavlína Hořejšová, ředitelka Ashoka CZ&SK, všechny spojuje to, že na začátku vidí nějaký důsledek vážného společenského problému.

A jak dopadl online networking? Žádné rozpaky a 548 spojení! Během jednoho dopoledne se setkalo 187 lídrů nejen z byznysu a nezisku, ale i z akademické sféry a státní správy. Skvělá atmosféra proudila i živým chatem během eventu:

Díky moc za tohle úžasné setkání, které se dá opravdu udělat online.”

Bylo to skvělé a náročné, takových zajímavých lidí potkat v tak krátkém čase se mi snad ještě nikdy nepodařilo - díky za to!”

Naše proplouvání systémy s Jednou lodí nekončí a tak už se těšíme na další počin, kterým bude online kurz zaměřený na práci na systémových změnách!

 

Vypluli jsme díky spolupráci

Setkání Na jedné lodi jsme opět uspořádali ve spolupráci s řadou skvělých lidí a organizací. Děkujeme všem, kteří naši plavbu podporují!

  • Napnuli jsme plachty díky finanční podpoře Nadace České spořitelny a společně s partnery CzechInvest, Green Foundation, Nadácia Pontis, Glopolis, Pražské kreativní centrum a Sněmovní 7.
  • Skvělá videa pro posádku vytvořil Jan Látal.
  • V den D jsme neztroskotali na technické produkci díky Lukáši Kurkinovi.
  • Za úspěšné nalodění vděčíme IT podpoře Jana Matošíka.
  • Naši plavbu udělal krásnější grafik Petr Slezák.
  • Opětovná setkání na palubě dlouhodobě podporují Silke a Jaroslav Horákovi, Jan Barta, Martin Ducháček a Boris Zelený.
  • Za věnovaný čas děkujeme našim palubním asistentům, dobrovolnicím a dobrovolníkům!