Inspirace kam se podíváš

Každý, kdo na palubu dorazil, si mohl poslechnout zajímavé postřehy tří hlavních hostů - Václava Muchny, šéfa Y Soft Corporation, Pieta Colruyta, podnikatele a zakladatele fondu SI2 Fond a v neposlední řadě evropské ředitelky Ashoka Marie Ringler.

V podpalubí pak byla k vidění fotografická výstava osmi vybraných dvojic, na jejichž příkladech jsme se snažili ukázat nekonečné možnosti podob spolupráce firmy a společensky prospěšné organizace. Nedostatkem inspirativních lidí a podnětů tahle loď určitě netrpěla a doufáme, že každý, kdo se na palubě mihnul, si z ní něco málo odnesl. 

 

Vaše akce je unikátní v tom, že propojuje neprůbojný neziskový sektor s akceschopným byznysovým prostředím. Takový networking ušetří spoustu času a propojí lidi nebo projekty, které by se cíleně ani nemohli potkat.

„Tato akce dělá neuvěřitelnou věc - propojuje bubliny a je atraktivní pro mnoho velmi vytížených lidí, které dokáže sezvat v jeden den na jedno místo. Šetří neuvěřitelně čas, který by člověk věnoval oslovování, přípravě samotných schůzek a jejich realizace každé zvlášť.“

„Je skvělé být na jedné lodi s lidmi, kteří mají vize a chtějí tvořit. Je to inspirativní, nabíjí to energií a svým způsobem taková akce dává víru v to, že může dokázat "něco víc".

„Tato akce představuje místo, na kterém se sejdou lidi, které by se za normálních okolností neměly velkou šanci potkat. Propojuje v běžném světě nepropojitelné.“

Je to akce, kde networking nepůsobí křečovitě, ale velmi přirozeně a všichni jsou tomu otevřeni. Věřím, že z toho vzejde nějaká spolupráce a i když ne, tak aspoň jsem měla možnost poznat spoustu zajímavých firem a neziskových společností, o kterých jsem neměla ponětí.

(Ohlasy z plavby 2019)