Máte za sebou bambilion videohovorů a už jich máte plné zuby. A nejste v tom sami! Tenhle ale bude přeci jen jiný, než vše, co jste doposud v online světě zažili. Proč?

Smysl pro humor nám jde docela dobře sdílet i po síti.

Letošní lodí nás bude provázet Radoslav Pittner a má jeden cíl: abyste se po celou “plavbu” dobře bavili a naladili ke spolupráci. Žádný strach, tohle nebude nuda.

Poznáte spoustu nových lidí.

Letos Vám sice nenamícháme skvělé drinky my, ale určitě vám pošleme pár tipů na koktejly, které se k téhle online party budou dobře hodit. Letos totiž potkáte mnohem snáz než kdy dřív ty, které opravdu potřebujete poznat. A k tomu se dobré pití hodí.

Mezi potvrzenými účastníky je už třeba Silke Horáková, spolumajitelka skupiny Albatros Media a zakladatelka fondu zaměřeného na investice do podniků se společenským dopadem Tilia Impact Ventures, Robert Basch, ředitel Nadace OSF, nebo Štefan Rosina, majitel Matadoru.

Slider Image

 

Nemusíte nic stahovat ani instalovat.

Pokud si ve virtuálním prostředí nejste jistí, buďte bez obav. Na jedné lodi proběhne na platformě Hopin, kterou jednoduše otevřete ve vašem prohlížeči. Vše ostatní už vás naučí moderátor v průběhu setkání.

Rezervujte si svůj palubní lístek